Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.

Hakkımızda

Seel Hayvancılık Tarım Gıda Limited Şirketi Anadolu’da bölgesel olarak üretilen geleneksel ürünleri herkes için kolay ulaşılır hale getirmek maksadıyla 2010 yılında Elazığ’da kurulmuştur. Bal, tulum peyniri ve yayık tereyağı ile faaliyet başlayan Seel, bugün peynir, bal, tereyağı ve zeytinyağı grubunda geniş bir ürün gamına sahiptir.

Perakende ve toptan olarak yurtiçinde ve yurtdışına geleneksel ve online kanallardan tüketiciye ulaşmaktadır. Piyasadaki büyük ve köklü firmalara rağmen Seel Hayvancılık Tarım Gıda Limited Şirketinin piyasada rahat sayılabilecek bir şekilde yer edinmesini, ürünlerinin herkesin özlediği Anadolu'nun o eşsiz lezzetini ve doğallığını taşıyor olmasına borçludur.

Seel Hayvancılık Tarım Gıda Limited Şirketi, ürünlerinin tüketici ile kurduğu özel ve doğal bağ sayesinde her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Türkiye’nin her yerinden artan müşteri talepleri sebebiyle Seel Hayvancılık Tarım Gıda Limited Şirketi 2022 yılında seelfood.com online alışveriş sitesini aktif ederek, müşterilerinin ürünlerini 7/24 temin edebilmesini sağlamıştır. Seel Hayvancılık Tarım Gıda Limited Şirketinin kurumsal web sitesine erişmek için buraya tıklayabilirsiniz.

İletişim